We horen graag van u

Als vooraanstaand out-of-home reclamebureau is CBS Outdoor gespecialiseerd in het verwerven van inzicht in de relaties tussen merken en het publiek en Interactive Europe vertegenwoordigt slechts een fractie van de informatie over het buitenreclamepubliek waarover wij beschikken.

Wij zouden graag meer informatie met u delen. U kunt contact opnemen met een van onderstaande personen en die zal u graag te woord staan.

International headquarters

Anna Reeves
anna.reeves@exterionmedia.com
www.exterionmedia.com

France

Candice Smadja
candice.smadja@exterionmedia.fr
www.exterionmedia.com/fr

The Netherlands

Siebe Geert de Boer
siebe.geert.de.boer@exterionmedia.nl
www.exterionmedia.com/nl

Spain

Agata Romo Martin
agata.romo@exterionmedia.es
www.exterionmedia.com/es

Italy

Fabio Nobili
fabio.nobili@exterionmedia.it
www.exterionmedia.com/it

Republic of Ireland

Antoinette O'Callaghan
antoinette.ocallaghan@exterionmedia.ie
www.exterionmedia.com/ie

United Kingdom

Simon Harrington
simon.harrington@exterionmedia.co.uk
www.exterionmedia.com/uk

verwacht grote merken op Out of Home